Rotal – Zakład Ogrzewania Alternatywnego Józef Jaszczerski

zachodniopomorskie
Bolesława Chrobrego 38 , 73-108 Kobylanka

Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Instagram Linkedin Pinterest Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 4

 • Administrator na gowork pisze 7 listopada 2022 o 13:02:

  W Rotal Zakład Ogrzewania Alternatywnego Józef Jaszczerski prowadzona jest rekrutacja na stanowisko kosztorysant ubezpieczeniowy. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

 • Marcin Tobisiak na google_maps pisze 15 listopada 2021 o 08:54:

  Zaufałem firmie Rotal.Wycenili, dali duży rabat, obliczyli zapotrzebowanie i.... jestem niezmiernie zadowolony. Mogę z czystym sumieniem polecić ich produkt. W domu mam ciepło, powietrze nie jest suche, a skutek włączenia jest bardzo szybko odczuwalny. Wracając przemarznięty, po minucie może dwóch, nie czułem chłodu. Zużycie energii jest prawie kompensowane przez 9,9kWp instalacji pv. Za zeszły rok , zużycie 10MWh przy produkcji pv 8MWh(przy odjęciu 20% dla dystrybutora) i instalacji Ecosun mocy 13kW.Czyli, nie kompensuje mi się tylko prąd użytkowy.Tak więc połączenie Ecosun z instalacją pv, jest rewelacyjne. Za rok dopłaty do zużytej energii elektrycznej mam na tyle, co dopłacę za 3MWh.Plusem jest także to , że każdy pokój ma swój u0022programatoru0022 i każdy może w swoim pokoju ustawić temperaturę jaką chce. Pozdrawiam całą ekipę z firmy Rotal. Życzę dalszych sukcesów .Zawsze będę Was polecał.Polecam nagrać film na YT, bo walczę z hejterami (nie mającymi styczności z ogrzewaniem na podczerwień) jak lew, ale jest to jak walka z wiatrakami, dlatego trzeba uświadomić profesjonalnie innych ,rozważających taki typ ogrzewania.

 • Arkadiusz Wierzbicki na google_maps pisze 15 grudnia 2020 o 08:54:

  Promienniki do ogrzewania mieszkania używam 27-lat i jestem z nich bardzo zadowolony. Fantastyczny komfort cieplny przy niedużych nakładach i niewielkich kosztach użytkowania. Okres użytkowania świadczy o doskonałej jakości i trwałości. Dobrze dobrane promienniki to podstawa do oszczędności, dlatego polecam fachowców z Rotala. Dobry projekt plus miła obsługa to jest to.👍

 • Tomasz Stolz na google_maps pisze 15 grudnia 2020 o 08:54:

  Nie dość, że znakomicie i ekologicznie ogrzewa moje mieszkanie, to jeszcze je ozdabia i to w dodatku moim własnym zdjęciem! Nowa era ogrzewania, coś wspaniałego, a zużycie energii niezwykle niskie. Polecam.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena