’Selfa Grzejnictwo Elektryczne’ S.A.

zachodniopomorskie
Bieszczadzka 14 , 71-042 Szczecin

Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  YouTube Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA AKCYJNA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-5
 • Kapitał zakładowy
  800 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 18 lipca 2022 o 14:46:

  Jaki jest styl zarządzania w Selfa GE S.A.?

 • Pytanie na gowork pisze 7 kwietnia 2022 o 13:10:

  Czy w Selfa GE S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

 • normalny na gowork pisze 21 listopada 2021 o 10:00:

  praca w tym zakładzie jest dobra dla zsuwów nnie ma równowagi na górzendwóch dyrektorów powinno być Ukraińcaminchyba że już tak jest

 • Jurek na gowork pisze 14 listopada 2021 o 05:57:

  Rekrutacja bez sensu. Brak przedstawienia opisu stanowiska pracy, nierzetelnie podejście do Kandydata.nNIE POLECAM APLIKOWAĆ, STRATA CENNEGO CZASU.

 • X na gowork pisze 26 września 2021 o 02:14:

  Mam zamiar iść do selfy z papierami jak ślusarz i spawacz ale bez doświadczenia ???? jak to wygląda tam i czy zarobki są w miarę opłacalne? Jak to wygląda w 2021

 • Pytanie na gowork pisze 26 sierpnia 2021 o 11:46:

  Czy w Selfa GE S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

 • gal na gowork pisze 21 lipca 2021 o 12:22:

  Po wielu latach w tej firmie stwierdzam, ze to jest istny wyzysk. Podwyżki to tutaj głównie są realizowane w taki sposób, że dotychczasowym pracownikom wyrównuje się pensje do pensji nowozatrudnionych pracowników. W innym wypadku są jakieś tłumaczenia, ze firmy nie stać, gdy inwestycje i polepszający się standard zarządu widać jak na dłoni. Trochę jak z operatorami telefonii komórkowej - lepiej zerwać umowę i podpisać ją na nowo.

 • Pytanie na gowork pisze 17 maja 2021 o 11:07:

  Czy w Selfa GE S.A. występują paczki/bony świąteczne?

 • Thomas na gowork pisze 6 czerwca 2020 o 06:20:

  Jak wygląda praca na stanowisku logistyka?nJak zarobki czy są jakieś szkolenia?

 • Zwykły Paweł - inwestor na gowork pisze 7 kwietnia 2020 o 22:40:

  Chcę dobrze wydać ok 18 tyś. na panele u0022PVu0022 - wasza Firma była jednym z faworytów w moim przeszukiwaniu rynku.Zawsze staram się popierać swoich... ale po tych wpisach - zaczynam mieć ogromne wątpliwości. Atmosfera i poziom zadowolenia pracownika w zdecydowany sposób wpływa na jakość produktu. Tak więc szefowie - dyrektorzy poprawcie się . Opinii o jakości Firmy i jej produktach nie da się zakłamać mdłym u0022budyniemu0022 serwowanym na (usunięte przez administratora)

 • osip na gowork pisze 14 marca 2020 o 13:01:

  dyrekcja planuje na swoje miejsce szkolić Ukraińców nbędzie taniej a i zarobki wzrosną dla robotników

 • loczek na gowork pisze 8 marca 2020 o 14:42:

  Pracowałem w tej firmie ,ogólnie co mozna powiedzieć to jest wyzysk. W firmie jest przekroczenie norm 3 krotnie szczegolnie na przycinaniu rurek oraz na spawalni gdzie szumy są bardzo duże, podczas inspekcji jest tylko czynne jedno stanowisko lub wisi karteczka z napisem sprzet jest nie sprawny co jest kłamstwem. Zarobki są bardzo różne ogólnie Ukraińcy maja po 14zł brutto za godzinę i jak sie robi nadgodziny codziennie i kazda sobota to uda sie wyciągnąć 3500 zl na rękę. Ogolnie na hali jest jedna wielka chmura gazow od spawalni i dwutlenku węgla czy też smarów jest duza wentylacja która nie jest właczana ponieważ firma by upadla jakby zobaczyła rachunek. Wszyscy pracownicy wdychaja opary ktore sa i zagraza zyciu a szczegoonie pylica płuc na zasypowym

 • FotoVoltaika na gowork pisze 26 sierpnia 2019 o 11:46:

  Wszedłem tutaj by zobaczyc jaka jest opinia o tym zakladzie bo chciałem kupic ogniwa fotowoltaiczne prywatnie do domu.Pomyslalem ze bede wspieral polska produkcje moj kraj.Panele fotowoltaiczne Selfy nie sa najtansze i tak do konca nie sa tez najlepsze ale polskie i takie chcialem kupic za ok 15 tysiecy.Ale po tym co tu przeczytalem jaki to zaklad jak dbaja o ludzi jaka jest atmosfera i jaka generalnie jest opinia o tym zakladzie to kupie gdzie indziej.Nie bede popierał takich zakladów.Nie jestem zadnym wielkim klientem dla tej firmy i na pewno zadna to strata dla tej firmy ale takie zasady komunistyczne i traktowanie ludzi sie juz pomału kończy.Takie firmy upadaja nie dlatego ze ich produkty sie nie sprzedaja ale dlatego ze ludzie nie chcą w nich pracować.I tego jej życzę.Pracy jest dużo wszedzie.Nie pozdrawiam.

 • Miki na gowork pisze 18 sierpnia 2019 o 08:40:

  Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy, dłużej nie dało się wytrzymać. Mobbing, knucie i donoszenie zmyślonych problemów do przełożonych to norma w tej firmie. Ludzie nie pracują ale zajmują się plotkami i donoszeniem na współpracowników. Bardzo ciężka atmosfera. Nie polecam.

 • Zasypywacz na gowork pisze 23 stycznia 2019 o 09:50:

  Firma porażka wystarczy napisać ze dyrektor produkcji jest po Instytucie Kultury Fizycznej zresztą czuć to w rozmowie ze ten człowiek miał problem ze zdaniem średniego. na zlecenie dostaniesz 7,50 ale czekaj podwyżka cie czeka po 2 miechach do 9,50 za godzinę takie komunalne czasy i komunalna firma nie ma szans na inteligentnych młodych ludzi. Pozdrawiam chamskiego brygadzistę co na kobietach sie wyżywa żebym cie na ulicy nie spotkał bo tak cie przytulę ze zapamiętasz ten uścisk.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena