Vortex Energy Polska Sp. z o.o.

zachodniopomorskie
al. Wojska Polskiego 68 , 70-479 Szczecin

Wytwarzanie energii elektrycznej

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Linkedin Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-100
 • Kapitał zakładowy
  1 000 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 22

 • Administrator na gowork pisze 26 listopada 2022 o 15:47:

  W Bydgoszcz Vortex Energy Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Planista. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

 • Opani na gowork pisze 17 sierpnia 2022 o 18:35:

  Pracowałam w Vortexie prawie 4lata, moja pierwsza poważna praca. Pomimo przykrego rozstania (złożyłam wypowiedzenie) i humorów przełożonej która miała wówczas sporo osobistych problemów, wciąż mam sentyment do tego miejsca i do ludzi którzy je tworzyli. Szkoła życia, nauczyłam się praktycznie wszystkiego co wykorzystuje w obecnej pracy, nauczyłam się cenić siebie i swoją pracę. nPomimo tego że już mnie tam nie ma, i że to ja podjęłam decyzję o odejściu, uważam że jest to fajne miejsce tworzone przez fajnych ludzi. nAle zmiany nie żałuję - mimo ze są fajne wspomnienia i jest sentyment, niezmiennie mam dobre zdanie o tej firmie.

 • Marta na gowork pisze 10 czerwca 2022 o 08:52:

  W firmie jestem od 3 lat - zaczynałam jako junior, teraz jestem project managerem. Atmosfera jest bardzo dobra, od początku nie czułam się porzucona na żadnym z etapów czy to wdrażania czy regularnej pracy. Nie ma problemu ze szkoleniami, wyjazdami itp. Polecam wszystkim, którzy szukają swojego miejsca!

 • Paweł na gowork pisze 24 lutego 2022 o 11:33:

  W Vortexie jestem już ponad 4 lata i polecam to miejsce każdemu. Doceniam jasne zasady pracy i atmosferę. Z ludźmi można się dogadać i w pracy i po pracy. Polecam tego pracodawcę! ;)

 • Pytanie na gowork pisze 5 lutego 2022 o 10:22:

  Jakie narzędzia pracy zapewnia Vortex Energy Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

 • Ania na gowork pisze 28 stycznia 2022 o 07:49:

  Praca w Vortexie daje możliwość realizacji planów zawodowych, pozwala też na dużą samodzielność w zakresie wykonywania obowiązków. Ludzie są życzliwi i mega pomocni. Polecam wszystkim to miejsce pracy!

 • Pytanie na gowork pisze 26 października 2021 o 10:40:

  Jakie godziny pracy obowiązują w Vortex Energy Polska Sp. z o.o.?

 • Rafał na gowork pisze 28 lipca 2021 o 10:06:

  Jestem obecnie studentem 4. roku. Przyszedłem do Vortexu na wakacje i myślę, aby tu zostać, chociaż na trochę dłużej. Pracuję w dziale solarnym i panuje zarówno tutaj, jak i w całej firmie super atmosfera. Ludzie życzliwi, mega pomocni, jak czegoś się nie wie, to nie ma problemu z tym, aby kogoś się poradzić. Przez to, że jestem tutaj, mimo wszystko krótko, to ciężko mówić mi o zarobkach czy możliwościach rozwoju. Mogę jednak polecić to miejsce zarówno np. studentom, którzy chcą przyjść na praktyki, albo szukają pierwszej pracy, jak i osobom z doświadczeniem związanym z gospodarka przestrzenną czy OZE.

 • florentynka na gowork pisze 20 lipca 2021 o 13:19:

  Minęło już trochę czasu odkąd nie pracuję w Vortexie i pamiętam, że w porównaniu do innych miejsc pracy panowało tam dziwne spięcie. (usunięte przez administratora) Była dziwna atmosfera. Ale.. z tego co wiem zmienił się (usunięte przez administratora)i może jest swobodniej. Zasadniczo nie rozważałabym powrotu. Finansowo było słabiej niż u konkurencji w branży OZE.

 • Pytanie na gowork pisze 8 lipca 2021 o 14:42:

  Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Vortex Energy Polska Sp. z o.o.?

 • Pracownik na gowork pisze 8 lipca 2021 o 07:44:

  Firmie panuje naprawdę dobra atmosfera - ludzie są życzliwi i chętni do pomocy, co jest szczególnie ważne na początku, kiedy zaczynasz nową pracę. Warunki są bez zastrzeżeń. Polecam każdej osobie, która chce zacząć rozwijać się w branży OZE.

 • Czarek na gowork pisze 17 września 2020 o 07:27:

  Świetne opinie o firmie przekładają się na zadowolenie z pracy , generalnie polecam.

 • Pytanie na gowork pisze 7 września 2020 o 17:24:

  Jaka atmosfera jest między działami w Vortex Energy Polska Sp. z o.o.?

 • BylyPracownik na gowork pisze 23 stycznia 2019 o 12:36:

  Pracowałem kiedyś w dziale obrotu energią.nUciekłem z firmy przez dużo darmowych i niepłatnych nadgodzin.nNadgodziny miały być do zwrotu, jednak jak to zwykle bywa dostawałem jedną godzinę za dwie przepracowane ;/nMoim przełożonym był straszny choleryk, jednak Jego już nie, więc podejrzewam, że i ilość godzin i atmosfera w pracy się poprawiła. nJeśli chodzi o inne działy to nie wiem jak tam się pracuje, też często widziałem, że siedzą tam po godzinach.nDzieł projektów wiatrowych czasem miał dość ostre rozmowy z prezesem.nJest jednak sporo osób, które się trzymają tej pracy, więc nie jest najgorzej.nNajbardziej mogę polecić dział księgowy.nJa już tam na pewno nie wrócę :)

 • Jo na gowork pisze 13 grudnia 2018 o 06:48:

  Świetna firma dla uczciwych pracowników, poniższe komentarze nie są prawdziwe...

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena