JD Inżynieria Ruchu Dominik Jerzy

mazowieckie

Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 9

 • Robotnik na gowork pisze 4 kwietnia 2022 o 17:48:

  Ja nie rozumiem dlaczego gina stąd komentarze.nDlaczego nie można się skontaktować z wlascielem firmy?Czy tylko przez Policję I prokuraturę się da?Czy najlepiej w telewizji nagłośnie sprawę?

 • Karol na gowork pisze 23 września 2021 o 17:32:

  Wyczytałem w internecie ze są u Was zarobki rzędu 6000 tysięcy, to prawda ? Powiem szczerze ze zastanawiam się nad złożeniem CV

 • Anonim na gowork pisze 23 września 2021 o 11:15:

  Przejrzyste warunki pracy, miła koleżeńska atmosfera, wypłata odkąd pracuję zawsze na czas. Zarobki dla uczciwie pracujących satysfakcjonujące. Nie dziwię się niskiej ocenie na gowork - wystawiający to przeważnie byli sfrustrowani pracownicy, którzy wylecieli za lenistwo, spóźnienia lub inne przewinienia.

 • Exkierownik na gowork pisze 11 listopada 2020 o 17:22:

  Firma która ma normalne warunki pracy i płaci dobre pieniądze to nie ma problemu z pracownikami. Bo oni sami do takiej firmy przychodzą z perspektywą dłuższej pracy. W tej firmie jest na odwrót bo ciągle szukają pracowników. NIE POLECAM!

 • Monter na gowork pisze 31 lipca 2020 o 09:01:

  Pracowałem w tej firmie około 10 lat a to wszystko przypomina klimat komedii Stanisława Barei. Firma w której nic kompletnie nie ma!!! Maszyny na produkcji 25-35 letnie, żadnych koparek bo wszystko kopie się recznie!!! Elektronarzędzia albo są sprawne albo leżą miesiącami popsute bo na wszystko brak pieniędzy. Kadra kierownicza nie ma kompletnie pojęcia o kierowaniu firmą i pracownikami. Najlepszy jest dyrektor firmy który skończył technikum bez matury a kieruje firmą drogową z zakresu inżynierii ruchu!!! Nie ma kompletnie predyspozycji,doświadczenia ani wykształcenia do bycia dyrektorem. Odkąd jest dyrektorem firmy to systematycznie ją niszczył i doprowadził do ruiny. Szef firmy tego nie widzi bo jest ślepy a po drugie to jego pupilek. Ta firma nie ma żadnego systemu motywacji: szkoleń, premii czy podwyżek!!! Dyrektor swego czasu chciał dawać pracownikom pensję 1800 zł netto plus premia. Przez mój okres pracy w tej firmie 5 razy obniżyli nam pensję!!! Firma wogóle nie posiada stanu magazynowego bo wszystko robi się na wariata pod zamówienie. Klienci czekali na znaki i inne produkty po kilka tygodni a nawet miesięcy!!! Wszyscy doskonale wiedzą że ta firma słynie z ogromnych opóźnień i płaconych kar za niedotrzymane terminy.

 • Borys na gowork pisze 23 lipca 2020 o 08:59:

  Tak mało informacji można znaleźć na forum, szkoda. Powiedzcie czy firma potrzebuje nowych pracowników?

 • Pit na gowork pisze 23 lipca 2020 o 08:41:

  Dokładnie nic na czas .Kierownicy też nie ogarnieci robią co chcą,A później problemy.Kierownicy to nie mają pojęcia,kręcą wałki i zwlaja na pracowników

 • Antoni na gowork pisze 12 kwietnia 2018 o 11:41:

  @007 Oceniłeś negatywnie kwestię wynagrodzenia, podobnie jak użytkownicy wcześniej. Czy próbowałeś na ten temat rozmawiać z pracodawcą? Od do czasu do czasu, każdej firmie może się przytrafić gorszy okres. Czy znalazłeś w tej pracy coś, co mógłbyś zaliczyć do plusów? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

 • robol na gowork pisze 19 listopada 2017 o 16:15:

  Nie polecam tej firmy za wszystko ucinaja kasę ???? za wypozyczony sprzęt typu koparka,podnośnik,samochód hds ,szef bierze dla siebie 40% zysku i reszta go nie obchodzi czy będzie na wypłaty ,kierownicy jeżdżą samochodami firmowymi gdzie tylko popadnie a zwykłym robolom za wszystko kasę zabierają !!!!!!!!Masakra !!!!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena