Elektrometal Energetyka S.A.

mazowieckie
Mazura 18A , 02-830 Warszawa

Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA AKCYJNA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-100
 • Kapitał zakładowy
  1 700 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 6

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
PARP-dotacje na kapitał obrotowy
Wartość:
297 287,40 zł
Udział własny:
0,00 zł
Projekt:
Opracowanie zintegrowanej platformy bazującej na algorytmach zdalnego testowania oprogramowania E2Tango
Wartość:
483 205,50 zł
Udział własny:
149 283,00 zł
Projekt:
Wdrożenie wyników badań i wprowadzenie na rynek innowacyjnej gamy produktów
Wartość:
1 496 910,00 zł
Udział własny:
979 685,00 zł
Projekt:
Budowa zintegrowanych systemów wspomagających i optymalizujących pracę oraz bezpieczeństwo rozdzielnicy SN w oparciu o automatykę sterowniczą i zabezpieczeniową
Wartość:
5 175 768,08 zł
Udział własny:
1 906 683,33 zł
Projekt:
Rozwój eksportowy firmy ELEKTROMETAL ENERGETYKA SPÓŁKA AKCYJNA poprzez udział w targach Hannover Messe 2017.
Wartość:
103 663,00 zł
Udział własny:
50 366,20 zł
Projekt:
Nowe obszary badawcze w firmie Elektrometal Energetyka S.A
Wartość:
6 752 187,60 zł
Udział własny:
1 761 695,40 zł

Opinie z sieci: 20

 • u003C0 na gowork pisze 5 stycznia 2022 o 11:47:

  KP Rozdział 5 - Praca w godzinach nadliczbowych n §1. Praca wykonywana ponad obowiązujące pracownika normy czasu pracy, a także praca wykonywana ponad przedłużony dobowy wymiar czasu pracy, wynikający z obowiązującego pracownika systemu i rozkładu czasu pracy, stanowi prace w godzinach nadliczbowych.n§2. Przepisu § 1 pkt 2 nie stosuje się do pracowników zatrudnionych na stanowiskach pracy, na których występują przekroczenia najwyższych dopuszczalnych stężeń lub natężeń czynników szkodliwych dla zdrowia. n§3. Liczba godzin nadliczbowych przepracowanych w związku z okolicznościami określonymi w § 1 pkt 2 nie może przekroczyć dla poszczególnego pracownika 150 godzin w roku kalendarzowym.nArt. 151.1n§1. Za prace w godzinach nadliczbowych, oprócz normalnego wynagrodzenia, przysługuje dodatek w wysokości:n100 % wynagrodzenia - za prace w godzinach nadliczbowych przypadających:na. w nocy,nb. w NIEDZIELE i ŚWIĘTA niebędące dla pracownika dniami pracy, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy,nc) w dniu wolnym od pracy udzielonym pracownikowi w zamian za prace w niedzielę lub w święto, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy.

 • Administrator na gowork pisze 3 stycznia 2022 o 11:16:

  Jak wygląda praca na stanowisku Asystentka w firmie Elektrometal Energetyka S.A.? Czy mogę liczyć na więcej niż 4300 , jeżeli mam duże doświadczenie?

 • Administrator na gowork pisze 19 grudnia 2021 o 10:47:

  Czy Specjalista Ds. Planowania Produkcji w firmie Elektrometal Energetyka S.A. można zmienić po czasie na inny?

 • K na gowork pisze 3 grudnia 2021 o 10:47:

  Na dziale produkcji cyfrowej panuje (usunięte przez administratora) starszych pracowników wobec nowych, ponieważ ci „przyszli zabrać im pracę”, wszystko to dzieje się oczywiście za zgodą i przyzwoleniem kierownika Wojtka S. który sam w tym zresztą uczestniczy. Dział ten zdominowany przez zawzięte pazerne przyjezdne chłopstwo siłą granatem od pługa oderwane zdolne posunąć się do najobrzydliwszych świństw, obłudni fałszywi dwulicowi ludzie, jak by mogli to by cię zjedli żywcem. Choć nie wiem jak trzeba by było być zdesperowanym i jak ciężką mieć sytuację, to nie pojmuję jak można poniżać się do tego stopnia i nie mieć za grosz honoru i wstydu, żeby się zachowywać w ten sposób. Na czele trzech liderów, którzy najwidoczniej liderami mogą być jedynie w tej firmie, bo gdzie indziej nikt by ich nawet nie przyjął do pracy i dlatego trzymają się tu tak kurczowo: jeden udaje mądrego, drugi głupiego a trzeci lawiruje pomiędzy. Zajęci są zwłaszcza knuciem jak pozbyć się tego czy tamtego, bo przez niego nie starczy im pracy na nadgodziny. Uważając się za niebywale mądrych męczą się jednocześnie niejednokrotnie od piątej rano do nocy dzień w dzień i narzekają zamiast np. samemu otworzyć sobie własną firmę. Słuchając ich i patrząc na ich poczynania,przekonałam się,że znajomość elektroniki na pewno nie idzie w parze z inteligencją, a całokształt ich zachowania świadczy o ciężkiej chorobie psychicznej.W moim przypadku kazali mi naklejać naklejki z inicjałami, aby było wiadomo co zrobiłam, a po moim wyjściu przekręcali śrubki i przeklejali naklejki i biegali z tym do kierownika ( pomysł wprost genialny godny osób tak oświeconych przecież), który jest tak głupi i naiwny że łyka wszystko jak świeże bułki, nie mówiąc o tym że akurat w tym przypadku było mu to na rękę, ponieważ po tym jak mnie (usunięte przez administratora) co do warunków zatrudnienia i kilku jeszcze innych rzeczy było mu na rękę aby się mnie pozbyć. Poza tym ten człowiek w ogóle nie ma pojęcia o byciu kierownikiem, więc nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji jakie mogą go za to spotkać jeżeli ktoś pójdzie z tym do sądu pracy. Cała opisana sytuacja ciągnie się od dawna, przychodzą nowi ludzie i to widzą w związku z czym uważam, ze nie jest to możliwe aby góra zupełnie o niczym nie wiedziała. Widocznie górze pasuje aby zamiast pieniędzy dać głupim nieco władzy, a będą robić po 12 h nawet za darmo, w związku z tym dzieje się tam sodoma i gomora, porównywalnie jak na takich budowach gdzie pracują za najniższą krajową i szef pozwala im chlać i palić i co tylko możliwe byle tylko robili bo gdzie znajdzie drugich takich równie (usunięte przez administratora) Firma powinna jeszcze tylko zorganizować specjalnie dla tego działu jakąś noclegownię, myślę ze większość z chęcią by skorzystała , wtedy mogli by jeszcze dłużej tam posiedzieć, przecież jak by mogli to by własne g..o spod siebie zżarli.

 • Marta na gowork pisze 19 sierpnia 2020 o 14:19:

  @x na jakie stanowisko rekrutowałeś?

 • X na gowork pisze 1 lipca 2020 o 19:50:

  Brak informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej

 • Pytanie na gowork pisze 3 listopada 2019 o 12:55:

  Czy w Elektrometal Energetyka SA są paczki/bony świąteczne?

 • Maja na gowork pisze 11 września 2017 o 11:56:

  @Jarosław Komudandziękuję za odpowiedź. A ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Pojawiły się oferty pracy na stanowisko Magazyniera oraz Młodszego Specjalisty w Dziale Ofertowania i Wsparcia Sprzedaży. Ktoś z Was pracuje w jednym z tych działów? Możecie powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Co sprawia, że warto przesłać swoje CV?

 • Maja na gowork pisze 17 marca 2017 o 14:17:

  @Jarosław Komudarozumiem, że dobrze wspominasz pracę w firmie. Co w Twoim odczuciu jest największym plusem pracy w Elektrometal Energetyka SA?

 • Jarosław Komuda na gowork pisze 23 października 2016 o 01:21:

  Ja bardzo pozytywnie oceniam pracę w EE. Ja musiałem odejść z tej firmy z przyczyn czysto osobistych. Powiem krótko gdybym nie musiał tam daleko dojeżdżać to bym nie myślał stamtąd odejść. Przyszli pracownicy do was kieruję moje słowa - warto tam aplikować swoje CV.

 • Will na gowork pisze 10 marca 2015 o 09:00:

  Powiedzcie czy dobrze myślę, że mając papierek po Politechnice Warszawskiej mogę liczyć na jakieś konkretne zarobki w tej firmie? Zastanawiam się czy można w Warszawie trafić na lepszego pracodawcę, ale mam wrażenie, że na start w elektrobranży jest to najlepszy wybór na starcie. Dajcie znać co sądzicie na ten temat.

 • Roman na gowork pisze 19 grudnia 2014 o 22:51:

  To najlepsza Spółka jaką znam. Miodem i mlekiem płynąca. Bardzo mądry Prezes. Wszyscy bardzo zaangażowani. To są jastrzębie biznesu. Jak żyć? Brać co swoje i do przodu! Golić leszczy..........

 • ZrEzygnowany na gowork pisze 19 grudnia 2014 o 21:25:

  Prezesi Spółek często widzą tylko kasę i wyniki. Prezesie, jak żyć???

 • JJ na gowork pisze 19 grudnia 2014 o 21:22:

  Praca mało komfortowa. Nie można oczekiwać tylko bezdusznych wyników. Dawałem z siebie wszystko, dużo pracowałem. Podziękowanie to wypowiedzenie przed świętami. Taki sytuacje się nam zdarzają. Cóż, tacy są pracodawcy. Nie chcę pisać źle, jest mi przykro...

 • Pracownik na gowork pisze 5 maja 2014 o 08:53:

  Pracuje w tej firmie od 4 miesięcy i jestem zadowolony z pracy na powierzonym mi stanowisku. Pensja na czas, mili ludzie, przyjazny bezstresowy klimat pracy.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena