Agnieszka Bielska Solbiel Eko

slaskie
Bolesława Chrobrego 25 67, 40-881 Katowice

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Messenger Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 3

 • mj kowalski na google_maps pisze 26 listopada 2021 o 10:37:

  O firmie u0027u0027 Solbiel Eko fotowoltaika u0027u0027 można mówić tylko s samych superlatywach. Począwszy do pierwszego kontaktu do zakończenia inwestycji pełen profesjonalizm. Pan Grzegorz to chodząca skarbnica wiedzy w przedmiocie fotowoltaiki i w każdym momencie(oraz godzinie) służy pomocą i radą. Bardzo sprawny montaż , czysto i schludnie przeprowadzone prace instalacyjne. Oczywiście nie można pominąć ceny w porównaniu z konkurencją oferta była o 20% tańsza a na lepszych komponentach. POLECAM wszystkim którzy szukają firmy do założenia paneli słonecznych.

 • Mariusz Kupczyk na google_maps pisze 10 listopada 2021 o 10:37:

  Super wykonane prace montażowe, czysto, fachowo z zastosowaniem wysokiej jakości komponentów. Konkurencja ma na noc.Wszystko zrobione w umówionym terminie w cenie o kilka tyś. taniej niż naciągacze z firm , które robiły u mnie wyceny. Po prostu SOLBIEL EKO i pozamiatane. POLECAM WSZYSTKIM.

 • Patryk Niczke na google_maps pisze 10 czerwca 2021 o 10:37:

  Nie jestem ekspertem w zakresie fotowoltaiki ani niczego co związane z prądem elektrycznym. W zasadzie wiem o nim tylko jedno - że z prądem nie ma żartów. Jak jednak powiedział elektryk zakładający instalację w moim domu, najważniejsze wiem... Dlatego właśnie, zanim cokolwiek zacząłem robić w kierunku montażu fotowoltaiki w domu, szukałem informacji i pytałem o doświadczenia kolegów i znajomych, którzy już u0022tou0022 przeżyli. No i nasłuchałem się o dziurawionych dachach, o zniszczonych wierceniami ścianach a nawet elementach prowadzonych w tych ścianach przeróżnych instalacji... Tym bardziej u0022wystraszonyu0022 i szczególnie podejrzliwy podszedłem do tematu. Ale Państwo z Solbiel Eko naprawdę okazali się bardzo kompetentni. Od samego początku aż do końca. Niczego nie załatwiałem sam - wszystko zrobiła firma. Kontakty z Tauronem, umowa, zmiana licznika na dwukierunkowy, przedstawienie oferty z omówieniem proponowanego sprzętu, wszystkie konieczne obliczenia, transport, montaż i jeszcze wniosek o dofinansowanie... Naprawdę niczego nie musiałem robić sam... No i oczywiście montaż. Wykonany sprawnie, w jeden dzień. Cały czas byłem w domu i w sumie przyglądałem się każdemu ruchowi pracujących w i na moim domu panów. Kultura (żadnego chamstwa i przekleństw), czystość (niczego nie zostawili po sobie ani w domu ani w ogrodzie - sprzątali na bieżąco), dbałość o konstrukcję dachu i ścian wewnątrz (żadnych niepotrzebnych dziur i niszczenia pokrycia dachowego) a do tego wszystkiego niezwykle dobry kontakt i poczucie humoru. Z czystym sercem polecam Solbiel Eko i mam nadzieję, i bardzo bym chciał, aby inne firmy, które w przyszłości będę musiał wpuścić do swojego domu, będą reprezentować poziom taki sam albo choćby zbliżony do tego, jaki zaprezentowali panowie montażyści z szefem na czele oraz pani Agnieszka, która wszystko nadzorowała i prowadziła od strony u0022papierologiczneju0022.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena