Agnieszka Bielska Solbiel Eko

slaskie
Bolesława Chrobrego 25 67, 40-881 Katowice

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Messenger Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 6

 • Piotr Sed na google_maps pisze 19 maja 2022 o 03:32:

  Firma bardzo rzetelna. Profesjonalnie podchodzi do klienta. Pomogli dobrac odpowiednia moc fotowoltaiki do moich potrzeb. Bardzo ladnie, starannie wykonana instalacja. Szczegolowo wytłumaczyli jak dziala. Pozostawili po sobie porzadek. Polecam !!! Taka firma z takim podejsciem do klienta w dzisiejszych czasach to rzadkosc!!!

 • mj kowalski na google_maps pisze 26 listopada 2021 o 10:37:

  O firmie u0027u0027 Solbiel Eko fotowoltaika u0027u0027 można mówić tylko s samych superlatywach. Począwszy do pierwszego kontaktu do zakończenia inwestycji pełen profesjonalizm. Pan Grzegorz to chodząca skarbnica wiedzy w przedmiocie fotowoltaiki i w każdym momencie(oraz godzinie) służy pomocą i radą. Bardzo sprawny montaż , czysto i schludnie przeprowadzone prace instalacyjne. Oczywiście nie można pominąć ceny w porównaniu z konkurencją oferta była o 20% tańsza a na lepszych komponentach. POLECAM wszystkim którzy szukają firmy do założenia paneli słonecznych.

 • Mariusz Kupczyk na google_maps pisze 26 listopada 2021 o 03:32:

  Super wykonane prace montażowe, czysto, fachowo z zastosowaniem wysokiej jakości komponentów. Konkurencja ma na noc.Wszystko zrobione w umówionym terminie w cenie o kilka tyś. taniej niż naciągacze z firm , które robiły u mnie wyceny. Po prostu SOLBIEL EKO i pozamiatane. POLECAM WSZYSTKIM.

 • mj kowalski na google_maps pisze 26 listopada 2021 o 03:32:

  O firmie u0027u0027 Solbiel Eko fotowoltaika u0027u0027 można mówić tylko s samych superlatywach. Począwszy do pierwszego kontaktu do zakończenia inwestycji pełen profesjonalizm. Pan Grzegorz to chodząca skarbnica wiedzy w przedmiocie fotowoltaiki i w…

 • Mariusz Kupczyk na google_maps pisze 10 listopada 2021 o 10:37:

  Super wykonane prace montażowe, czysto, fachowo z zastosowaniem wysokiej jakości komponentów. Konkurencja ma na noc.Wszystko zrobione w umówionym terminie w cenie o kilka tyś. taniej niż naciągacze z firm , które robiły u mnie wyceny. Po prostu SOLBIEL EKO i pozamiatane. POLECAM WSZYSTKIM.

 • Patryk Niczke na google_maps pisze 10 czerwca 2021 o 10:37:

  Nie jestem ekspertem w zakresie fotowoltaiki ani niczego co związane z prądem elektrycznym. W zasadzie wiem o nim tylko jedno - że z prądem nie ma żartów. Jak jednak powiedział elektryk zakładający instalację w moim domu, najważniejsze wiem... Dlatego właśnie, zanim cokolwiek zacząłem robić w kierunku montażu fotowoltaiki w domu, szukałem informacji i pytałem o doświadczenia kolegów i znajomych, którzy już u0022tou0022 przeżyli. No i nasłuchałem się o dziurawionych dachach, o zniszczonych wierceniami ścianach a nawet elementach prowadzonych w tych ścianach przeróżnych instalacji... Tym bardziej u0022wystraszonyu0022 i szczególnie podejrzliwy podszedłem do tematu. Ale Państwo z Solbiel Eko naprawdę okazali się bardzo kompetentni. Od samego początku aż do końca. Niczego nie załatwiałem sam - wszystko zrobiła firma. Kontakty z Tauronem, umowa, zmiana licznika na dwukierunkowy, przedstawienie oferty z omówieniem proponowanego sprzętu, wszystkie konieczne obliczenia, transport, montaż i jeszcze wniosek o dofinansowanie... Naprawdę niczego nie musiałem robić sam... No i oczywiście montaż. Wykonany sprawnie, w jeden dzień. Cały czas byłem w domu i w sumie przyglądałem się każdemu ruchowi pracujących w i na moim domu panów. Kultura (żadnego chamstwa i przekleństw), czystość (niczego nie zostawili po sobie ani w domu ani w ogrodzie - sprzątali na bieżąco), dbałość o konstrukcję dachu i ścian wewnątrz (żadnych niepotrzebnych dziur i niszczenia pokrycia dachowego) a do tego wszystkiego niezwykle dobry kontakt i poczucie humoru. Z czystym sercem polecam Solbiel Eko i mam nadzieję, i bardzo bym chciał, aby inne firmy, które w przyszłości będę musiał wpuścić do swojego domu, będą reprezentować poziom taki sam albo choćby zbliżony do tego, jaki zaprezentowali panowie montażyści z szefem na czele oraz pani Agnieszka, która wszystko nadzorowała i prowadziła od strony u0022papierologiczneju0022.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena