Eko-Solar Tomasz Kurek

slaskie
Wiejska 3 , 44-153 Smolnica

Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook YouTube
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 28

 • Tomasz Kurek na gowork pisze 22 grudnia 2022 o 20:30:

  Dzień Dobry . Jeżeli są nadal jakieś pytania dotyczące pracy lub współpracy z moją firmą jestem do dyspozycji .

 • AR na gowork pisze 27 listopada 2022 o 18:13:

  Zdecydowanie NIE POLECAM. W firmie nie wiadomo kto za co odpowiedzialny -podwykonawca pogania podwykonawcę . Zero profesjonalizmu, zniszczone poszycie dachu , brak elementarnej wiedzy projektowej . Pracują bez dokumentów i projektu -projekt dorabiają po instalacji . Nie Polecam !!!

 • DariuszM na gowork pisze 9 października 2022 o 17:58:

  Polecamy doradcę klienta Pana Krisa z EKO SOLAR, mam na budynku zamontowaną nową instalacje na dachu z pokryciem blachą aluminiowyą. Ekipa montażowa Pana Arka stanęła na wysokości zadania zamontowała instalację nie uszkadzając pokrycia o co bardzo się obawiałem. Dostałem pełną gwarancje na wykonawstwo wiec nie jestem pewny ze nie będzie problemów. Podsumowując polecam w 100% doradcę Pana Krisa, wykonawcę czyli ekipę Pana Arka.

 • Alicja P na gowork pisze 24 września 2022 o 15:04:

  Dziękuję za szybką i sprawną akcję montażu paneli słonecznych ekipie Liska, jestem pod wrażeniem-, tacy pracownicy to skarb

 • SYLWIA CHOLEWA na gowork pisze 30 maja 2022 o 12:00:

  DZIĘKUJEMY ZA SZYBKI I PROFESJONALNAY MONTAŻ WIELKI POZYTYW DLA EKIPY PANA ARKA

 • Paweł G. na gowork pisze 26 kwietnia 2022 o 08:40:

  Dziękuję za szybką i sprawną akcję montażu paneli słonecznych wraz z odpowiednim doborem falownika.nInstalacja pracuje bez problemów i produkuje prąd. Polecam serdecznie.

 • Slawomir Proczek na google_maps pisze 26 marca 2022 o 06:49:

  Serdecznie polecam firmę Eko-Solar. Bardzo dobre doradztwo i świetny kontakt z Panią Dominiką Warać. Instalacja zamontowana od tygodnia działa bez zarzutu. Pomimo napiętych terminów…

 • Ludwik Stapor na google_maps pisze 26 lutego 2022 o 06:49:

  Od kilku lat nosiliśmy się z zamiarem zabudowy instalacji fotowoltaicznej. Szukaliśmy firmy godnej zaufania. Po rozmowach z kilkoma firmami zdecydowaliśmy się na EKO-SOLAR. Przekonało nas do tego wieloletnie doświadczenie tej firmy, a…

 • Kamil Herich na google_maps pisze 26 lutego 2022 o 06:49:

  Było sporo wątpliwości, ale Pani Paulina Januszczak większość rozwiała na etapie inwestycji - pozostałe to kwestia czasu i samej pracy instalacji :) Na ten moment wszystko sprawnie działa od 2 tygodni, produkcją pełną parą! Pani Paulina to…

 • Arnold na gowork pisze 23 lutego 2022 o 14:38:

  Dziękuję firmie Eko-Solar za rzetelne i terminowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Pan Bartosz Czaplicki profesjonalny, dostępny i służący pomocą przez czas współpracy. Polecam.

 • Darek na gowork pisze 18 lutego 2022 o 06:11:

  Profezjonalna obsługa Pan Bartosz Czaplicki bardzo pomocny

 • Bogdan P na gowork pisze 29 grudnia 2021 o 13:08:

  Dziękuję firmie EKO SOLAR , za dobrze wykonaną robotę i panu Krisowi Misztal za profesjonalną obsługę i rzetelne przedstawienie oferty

 • Mariusz Koczenasz na google_maps pisze 9 listopada 2021 o 10:58:

  Proces projektowy i instalacja bardzo sprawnie, szybko i profesjonalnie. Instalacja fotowoltaiczna wykonana w terminie. Przedstawiciel firmy. P. Kris bardzo dobrze doradził i cały czas był w kontakcie. Zdecydowanie polecam firmę Eko-Solar ze Smolnicy.

 • Artur Niedrygas na gowork pisze 16 października 2021 o 11:14:

  Polecamy firmę EKO SOLAR, profesjonalne , rzetelnie i szybko wykonana praca. Szczególne podziękowania dla Pana Krisa Misztala, za profesjonalną obsługę i rzetelne przedstawienie oferty.

 • Michał Szkotnicki na google_maps pisze 9 października 2021 o 10:58:

  Zdecydowanie polecam firmę Eko-Solar! Przebieg współpracy wzorowy - począwszy od spotkania informacyjnego, oferty, poprzez realizację i załatwienie formalności z dystrybutorem energii. Do nawiązania współpracy z firmą Eko-Solar przekonała mnie wiedza i postawa Pani Dominika Warać, która bardzo cierpliwie wytłumaczyła mi wszystko krok po kroku, wytłumaczyła działanie instalacji oraz rozwiała wątpliwości odnośnie montażu. Wiele można przeczytać na temat PV w Internecie, ale jeśli chcecie konkretne, sprawdzone informacje oraz doradztwo poparte doświadczeniem, to z czystym sumieniem polecam kontakt z firmą Eko-Solar, a w szczególności z Panią Dominiką. Dodam jeszcze, że sam montaż odbył się bardzo sprawnie i rzetelnie - ekipa przygotowana, każdy dokładnie wiedział jakie ma zadanie, nic ich nie zaskoczyło, a przy tym wszystkim zwracali uwagę na detale. Pozdrawiam!

Brak opinii dodanych na Oferro

 • Dariusz pisze 9 października 2022 o 19:51:

  Polecamy doradcę klienta Pana Krisa z EKO SOLAR, mam na budynku zamontowaną nową instalacje na dachu z pokryciem blachą aluminiowyą. Ekipa montażowa Pana Arka stanęła na wysokości zadania zamontowała instalację nie uszkadzając pokrycia o co bardzo się obawiałem. Dostałem pełną gwarancje na wykonawstwo wiec nie jestem pewny ze nie będzie problemów. Podsumowując polecam w 100% doradcę Pana Krisa, wykonawcę czyli ekipę Pana Arka.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena