Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A.

wielkopolskie
Rawicka 54 , 63-700 Krotoszyn

Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  5 910 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 40

 • Administrator na gowork pisze 5 marca 2022 o 14:01:

  Szukam pracy w mieście Konin na stanowisku Doradca Klienta. Najlepiej na Doradca Klienta. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

 • 517-921-326 na gowork pisze 3 marca 2022 o 07:27:

  Kontrahentów z nieopłaconymi fakturami zapraszam do kontaktu.

 • Pytanie na gowork pisze 21 stycznia 2022 o 08:23:

  Czy pracodawca A-T S.A. PH. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

 • kamil na gowork pisze 21 grudnia 2021 o 14:04:

  Oferta nie tylko elektryki wypada świetnie, również sprzedaż produktów spożywczych czy chemicznych na wysokim poziome.

 • Franek na gowork pisze 17 grudnia 2021 o 07:12:

  Dostawca jak najbardziej godna polecenia

 • Franciszek na gowork pisze 6 grudnia 2021 o 10:15:

  Super, polecam jeśli potrzebujecie elektryki czy oświetlenia to maja super wybór i dobrze rozwiniętą sprzedaż.

 • Adam na gowork pisze 29 listopada 2021 o 10:10:

  Super oferta nie tylko jeśli chodzi o elektrykę i oświetlenie, ale również pod katem spożywczych czy chemicznych artykułów.

 • Sxybki na gowork pisze 24 sierpnia 2021 o 10:41:

  Uważaj na tą firmę nie płacą nadgodzin ja za 220 godzin w miesiącu zarobiłem 2830 pln.nRozmowa z kierownikiem nic nie pomogła.nJeszcze musiałem oddać 150 pln za braki w dostawie bo magazyn (centrala) nie uwzględniła mojego zgłoszenia. Dużo dodatkowych obowiązków jak sprawdzanie dostawy u klijenta na miejscu wypisanie należności gotówkowych pobranie pieniędzy wypisywanie różnych protokołów oraz korekt. Codzienne pisanie email z opisem i numerem faktury braków lub rozbieżności w dostawie po pracy, musisz jeszcze poświęcać czas na pisanie protokołów zwrotów z poprzedniej dostawy lub rozbieżności z bierzącego dnia oraz oczywiście spakować wszystko to w kartony i opisać ( kolejny protokół przekazania do centrali) żeby nic nie zginęło i odsyłasz to na drugi dzień na centrale, po protokołach jeszcze trzeba zrobić raport rozliczeniowy gotówkowy i jak się wszystko będzie zgodzać to każdego dnia musisz pojechać na pocztę wpłacić gotówkę za potwierdzeniem. Jeździsz tak długo ile przedstawiciel zbierze zamówień poprzedniego dnia (nigdy nie wiadomo o której zaczniesz i o której skończysz prace) dostawy od 3:00 rano do 15-16 w razie jakiś problemów na centrali lub w transporcie. Częstą sytuacją jest brak dostawy w danym dniu z różnych przyczyn np. mało zamówień przedstawiciela na poniedziałek dzień wolny dla kierowcy(urlop), a we wtorek przyjeżdża dostawa z dwóch dni i trzeba rozwieść. Po pracy w nocy musisz się dowiedzieć który kierowca przywiezie dostawę z Krotoszyna na twój oddział i o której mniej więcej może być na oddziale na rozładunku. Na załadunku częste są pomyłki jak i dużo braków wszystko musisz zgłaszać e-mailm na centrale. Nie zdziw się że za niektóre pomyłki lub braki zapłacisz z własnej niedużej wypłaty i jeszcze trzeba będzie się tłumaczyć przed klijentem i trzeba dowieść za dzień lub dwa nie po trasie dodatkowe godziny pracy. Brak zaplecza na miejscu, kierownik jeden na pół Polski nie wie co się dzieje na oddziałach i w jakich warunkach się pracuje. Pracownicy mają tu więcej do powiedzenia niż kierownik sam musisz sobie wszystko załatwiać na centrali. Dostaniesz skaner i stary telefon i musisz sobie radzić sam.nNie polecam brak szacunku do pracownika i wyzysk pracownika. Umowa tak napisana że nie zarobisz za nadgodziny których będziesz miał dużo. Nie zarobisz ,a się narobisz. Po 10-16 godzin dziennie.nJeszcze raz nie polecam najgorsza firma w jakiej pracowałem omijać szerokim łukiem tego nieuczciwego pracodawcę.

 • Pytanie na gowork pisze 23 sierpnia 2021 o 09:21:

  Wiecie, czy A-T S.A. PH. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

 • Przyszły pracownik na gowork pisze 23 lipca 2021 o 12:59:

  Jak wygląda praca na magazynie??

 • Marcino na gowork pisze 4 lipca 2021 o 16:20:

  Witam, może ktoś napisać ile zarabia kierowca ( busa, kat b )? I czy praca polega na rozwożeniu towaru do sklepów według grafiku czy to bardziej na zasadzie przedstawiciela handlowego który ma za zadanie pozyskiwać klientów itd...? Dzięki za odpowiedź

 • Mateusz na gowork pisze 27 marca 2021 o 09:20:

  A ja pracowałem prawie rok i mogę polecić, nByłem zadowolony z wypłaty jak i z samej pracy. Szefostwo na każdym kroku starało mi się pomoc czy wytłumaczyć coś czego nie potrafiłem i nie czułem żadnej presji z ich strony. nWypłata jak wypłata, 2000 na start myśle, ze jest uczciwym wynagrodzeniem (wiadomo, są aspiranci na prezesów banku - zawsze za mało zarabiają, ale oni wszędzie będą narzekać).nSzef, kierowniczka, atmosfera i wypłata na plus. Gdyby nie przejście do służby dalej bym tam pracował.

 • Michał z Lęborka na gowork pisze 2 marca 2021 o 08:48:

  Cieszę się, że w końcu zamykają ten . Pracowałem tam i powiem to samo, co mówiłem wszystkim pracownikom z całej Polski, z którymi miałem styczność: u0022... Większego burdelu to w życiu nie widziałem..., Franczyza to (usunięte przez administratora), logistyka w tej firmie to jakaś kpina, marketing nie istnieje, a wiedza ludzi z Krotoszyna jest na poziomie kamienia, spod którego wyszli...u0022 W wielkim skrócie nie polecam. Omijać szerokim łukiem... Jakaś mądra głowa napisała, że portal dla hejtu. hahaha. Prawda w oczy kole..

 • Tomek na gowork pisze 18 grudnia 2020 o 03:12:

  Czy już wiadomo jaki jest wynik głosowania wierzycieli w sprawie spłat długów przez A-T?nTzn. Niewielkiej części długu.

 • Nowy na gowork pisze 21 czerwca 2020 o 12:08:

  Słyszę ze Firma wychodzi na prosta ! Wszystko dzięki dobremu zarządzaniu i profesjonalnemu podejściu do problemu fachowa kadra Kierownicza tez robi robotę i to w ciężkich korona-czasach ! Brawo !

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena