Ranking Fotowoltaiczny

Na pozyskiwanie energii ze słońca decyduje się coraz więcej firm i osób fizycznych. Zainstalowanie paneli fotowoltaicznych wiąże się nie tylko z niższymi rachunkami za prąd, ale także dbaniem o otaczające nas środowisko. Wpływ na coraz większą popularność wprowadzania tego rozwiązania na pewno ma program Mój Prąd, dzięki któremu można otrzymać nawet 50% dofinansowania do inwestycji.

W związku z tak dużym zapotrzebowaniem na instalacje fotowoltaiczne na rynku zaczęło powstawać coraz więcej firm specjalizujących się w tej dziedzinie. Wybranie odpowiedniego dostawcy może okazać się jednak przytłaczające, a przecież jest to inwestycja, która ma służyć przez długie lata. Aby pomóc Wam w dokonaniu właściwego wyboru przygotowaliśmy ranking firm fotowoltaicznych.

Do ich oceny wykorzystaliśmy nasze autorskie narzędzie – Refer Score, które analizuje szereg danych z wielu źródeł i przedstawia kluczowe informacje o przedsiębiorstwie, a także opracowuje prognozę ewolucji przedsiębiorstwa w przyszłości. Dzięki niemu poznasz stopień zaawansowania technologicznego, opinie i moralność płatniczą przedsiębiorstwa.

 

czekaj...

 

Znasz inną firmę zajmującą się fotowoltaiką, 

której nie ma na w naszym rankingu?​

Możesz sprawdzić ją tutaj:​

Zweryfikuj firmę

Oferro - Twój Inteligentny System Zakupowy

Bezpieczne zakupy u rzetelnych firm

Kupuj mądrze i bez obaw.

Dowiedz się więcej